Zapraszamy maluchy na wielką przygodę
Filip i Maja

Poznawanie świata to wielka frajda. Dlatego wybierając przedszkole dla swojego dziecka, warto postawić na takie, gdzie nie ma czasu na nudę, a personel dba o wesołą oraz bezpieczną zabawę i edukację.

Poznaj naszą kadrę

Przedstawiamy pracowników, z którymi dzieci i ich rodzice mają codzienny kontakt. Mamy nadzieję, że te krótkie sylwetki pozwolą Państwu choć trochę nas poznać. Oprócz naszej stałej kadry współpracują z nami też wspaniali specjaliści i pasjonaci, którzy prowadzą dla dzieci zajęcia dodatkowe: logorytmikę, religię, dogoterapię, język angielski, zajęcia z logopedii, taniec, szachy, matematykę, Capoeirę.

Pani Monika

Organ prowadzący, dyrektor

Właściciel i dyrektor naszego Przedszkola. Jest to bardzo ciepła, sympatyczna i pełna empatii osoba, która stworzyła to cudowne miejsce. Obdarza wszystkich miłym słowem i szczerym uśmiechem. Posiada pewien talent, do niedawna skrzętnie skrywany. Otóż Pani Monika robi piękne zdjęcia. Rodzice, dzieci i goście naszego przedszkola mogą podziwiać wykonywane przez nią wspaniałe portrety przedszkolaków. Chętnie pomaga w realizacji naszych pomysłów, nawet tych najbardziej szalonych, jak Zielona noc. Osobiście zna Świętego Mikołaja, którego co roku zaprasza do naszego Przedszkola. Potrafi sprawić, niczym dobra wróżka, że nawet na najsmutniejszej buzi pojawia się uśmiech.

Pani Ania

Wice dyrektor

Jest nauczycielem języka angielskiego oraz wicedyrektorem naszego przedszkola. Ukończyła studia na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Informatyczna. To prawdziwa dusza artystyczna. Potrafi stworzyć piękne przedstawienia, które na długo pozostają w pamięci. Jest także perfekcjonistką: dba, aby wszystko było zrobione idealnie. W jej głowie rodzą się pomysły, które starannie realizuje z dbałością o każdy szczegół. Kocha swoje miejsce pracy. Czerpie ogromną radość i satysfakcję z wykonywanych obowiązków. Nauka języka angielskiego z Panią Anią to świetna zabawa. Podobnie jak dzieci, uwielbia postaci z bajek Lippy and Messy. Często wciela się w postać zabawnej Lippy w tworzonych wspólnie z dziećmi przedstawieniach w języku angielskim. Jest fanką piosenek i teledysków Super Simple Song. Dzieci wraz z nią wykonują i szybko się uczą tych bardzo zabawnych utworów. Jest na bieżąco z nowościami i trendami w tematyce zabaw stosowanych w trakcie nauki języka angielskiego. Zajęcia prowadzi w niekonwencjonalny sposób. W ich trakcie używa np. łapek na muchy, lampek LED czy Kinder niespodzianek. Pani Ania to head full of ideas. Jej motto brzmi: „ucz się, kiedy się bawisz i baw się, kiedy się uczysz”.

user, female, avatar

Pani Agnieszka

Dyrektor do spraw pedagogicznych

Dyrektor do spraw pedagogicznych, nauczyciel glottodydaktyki. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Wychowanie Przedszkolne. Jest doskonałym mentorem i źródłem wszelakiej wiedzy pedagogicznej. Dba o samorozwój naszej kadry. Pani Agnieszka to wesoła, miła i pełna energii osoba. Z dziećmi prowadzi zajęcia z uwielbianego przez nie przedmiotu o dość trudnej nazwie – glottodydaktyka, Dzięki indywidualnemu podejściu i nauce poprzez zabawę, maluchy szybko nabywają nowych umiejętności w zakresie czytania i pisania.

Pani Ewelinka

Nauczyciel wspomagający

Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz studia podyplomowe na kierunku Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe. W swojej pracy stosuje różne metody wspierające rozwój dzieci, które poznała na studiach, kursach i warsztatach doszkalających. Jest bardzo miłą, sympatyczną i wesołą osobą, która wkłada całe serce w pracę z dziećmi. Posiada w sobie dużo pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dookoła. Pani Ewelinka posiada liczne talenty, jednym z nich jest talent aktorski- potrafi wcielić się w każdą rolę, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Jej góralskie korzenie pomagają wydobyć niesamowity talent wokalny jak również taneczny. I niewiele osób wie, że potrafi zrobić „gwiazdę”. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji a dzięki otwartości świetnie nawiązuje z nimi kontakt. Jej motto zawodowe brzmi: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (Janusz Korczak).

Pani Asia

Nauczyciel 

Wychowawca najmłodszej grupy „Biedronki”. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz studia podyplomowe na kierunku Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe. Swoją wiedzę pogłębia poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Pani Asia to bardzo miła, żywiołowa i uśmiechnięta osoba. Codziennie przychodzi do Przedszkola z głową pełną ciekawych pomysłów nakierowanych na rozwój kreatywności i indywidualnych zdolności każdego dziecka. Uczy nasze przedszkolaki układów tanecznych, których mógłby pozazdrościć nawet choreograf Agustin Egurrola!!! Pani Asia posiada talent plastyczny. Wszystkie nowości w tej tematyce wyszperane w Internecie albo w „głowie” zaraz „testuje” na przedszkolakach. 🙂 Swoje talenty artystyczne realizuje podczas występów na przedszkolnej scenie, które nie tylko wywołują uśmiech na twarzach publiczności, ale również wzruszają do łez. Zawodowe motto Pani Asi brzmi: „Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza” (Maria Kownacka).

Pani Patrycja

Wychowawca

Wychowawca grupy „Sówki”. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną, Państwowe Liceum Sztuk Pięknych oraz studia na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję i radość, co staje się jej wielką pasją. Jest osobą otwartą, wrażliwą i szczerą – w łatwy sposób nawiązuje kontakty z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. W swojej pracy jest sumienna i konsekwentna. Pani Patrycja to „artystyczna dusza”, jej talent plastyczny można obserwować na oknach naszego przedszkola, jak również samodzielnie wykonuje pomoce dydaktyczne do pracy z przedszkolakami. Muzyką zaraża wszystkich dookoła, grając nam na keyboardzie. Jej unikatowe wykonanie muzyki z filmu Harry Potter wywołało zachwyt u wszystkich, a przede wszystkim u fanów tego filmu. Jej motto zawodowe brzmi: „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego czego pragnie” (Paulo Coelho).

Pani Paulinka

Wychowawca

Pani Paulinka ukończyła szkołę muzyczną I stopnia oraz studia na kierunku – Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest to osoba o wielu talentach, oprócz tego, że prowadzi bardzo kreatywne zajęcia dla dzieci potrafi przepięknie zagrać na skrzypcach i przenieść dzieci w magiczny świat. Dodatkowo pani Paulinka jest mistrzem cukiernictwa ! Ciasta, ciasteczka, torty i wszystkie inne słodkości tworzone przez panią Paulinkę to raj dla podniebienia. Pani Paulinka jest osobą niezwykle empatyczną i cierpliwą. Potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji i zawsze chętnie każdemu pomoże. Uśmiech i dobry humor towarzysz pani Paulince każdego dnia, stad też wszystkie dzieci ją uwielbiają.

Pani Magda

Pomoc nauczyciela

Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej na kierunku witraż. Aktualnie studiuje pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Ponadto obecnie bierze udział również w kursie pedagogiki Marii Montessori. W czasach liceum Pani Madzia pracowała w teatrze objazdowym po szkołach i przedszkolach. Swoimi zaintesowania i uzdolnieniami plastycznymi i teatralnymi Pani Madzia każdego dnia w swojej pracy zachwyca wszystkie Przedszkolaki, inspirując tym samym do podejmowania działań twórczych całą przedszkolną społeczność. Pani Madzia to niezwykle energiczna, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy innym osoba, która uwielbia pracę z dziećmi. Motto jakie przyświeca jej codziennej pracy brzmi: „Jedynie dzieci wiedzą czego szukają” (Antoine De Saint-Exupery).

Pani Wiktoria

Pomoc nauczyciela

Pani Wiktoria ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Sosnowcu na kierunku ratowniczo-językowym. Aktualnie studiuje pedagogikę ze specjalizacją resocjalizacja. Pani Wiktoria dopiero zaczyna swoją przygodę z przedszkolem, ale już teraz widać, że pokochała swoją nową pracę! Chętnie dzieli się swoimi pomysłami z innymi i angażuje się w życie przedszkolnej społeczności. Każdego dnia Pani Wiktoria pokazuje swoje ogromne serce, dobroć i ciepło zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i swoich koleżanek z pracy. Pani Wiktoria chętnie przygotuje przedszkolne dekoracje. Bijące od niej ciepło szczególnie doceniają dzieci, które pokochały ją od pierwszych dni jej pracy.

Certyfikaty

O nas w prasie

Podziękowania